Začíná nový školní rok

Při pohledu do kalendáře se ani nechce věřit, že začíná nový školní rok 2018/2019. O prázdninách jsme si dostatečně užili sluníčka, koupání i nových zážitků, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Netřeba však tesknit, protože nový školní rok přinese určitě něco zajímavého a neprobádaného. Budeme se snažit pro děti připravit pohodové a přátelské prostředí, kde se budou cítit dobře a bezpečně. Rovněž se těšíme na společné zážitky a bezvadnou spolupráci s rodiči, která se stala v naší školce tradicí. Přejeme dětem, ať se jim daří vše dobře zvládat a prožijí klidný a pohodový celý školní rok.

Kolektiv MŠ Zábřeh

CO  POTŘEBUJE  DÍTĚ  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY :

– přezůvky s plnou patou / klasické dětské papuče /

– pohodlné a praktické oblečení do třídy / tepláky, elasťáky, tričko /

– oblečení pro pobyt na školní zahradě / vložte do připraveného vaku v šatnovém bloku dítěte /

– náhradní oblečení včetně spodního prádla

– pyžamo

– tričko a kraťasy na cvičení / látkový vak zajistí mateřská škola /

– 1x balení papírových svačinových sáčků

– 2x zásobník papírových kapesníků / v krabičce /

V letošním školním roce nebudeme provádět čištění zubů.

VŠECHNY  OSOBNÍ  VĚCI  DĚTEM  PODEPIŠTE  NEBO  OZNAČTE , ABY  NEDOCHÁZELO  K  JEJICH  ZÁMĚNĚ !!!