Školní rok 2021/2022

Vážení rodiče, při pohledu do kalendáře se ani nechce věřit, že začíná nový školní rok 2021/2022. O prázdninách jsme si dostatečně užili sluníčka, koupání, radosti i nových zážitků, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Netřeba však tesknit, protože nový školní rok přinese určitě něco zajímavého a neprobádaného. Našim přáním je, aby se dětem ve školce líbilo a měly na školková léta hezké vzpomínky, proto se budeme snažit vytvořit podmínky pro výchovu a vzdělávání takovým způsobem, aby jejich pobyt mimo rodinu byl pro ně časem příjemným a zároveň přínosným. Přejeme dětem, ať se jim daří všechno dobře zvládat a prožijí klidný a pohodový celý rok.

Kolektiv MŠ Zábřeh

CO POTŘEBUJE  DÍTĚ  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY:

• přezůvky s plnou patou /klasické papuče bez šněrování a složitého zapínání přezek/
  • pohodlné a praktické oblečení do třídy /tepláky, legíny, tričko/
  • oblečení pro pobyt na zahradě /vložte do látkového vaku, který je připraven v šatnovém bloku dítěte/
  • náhradní oblečení včetně spodního prádla a ponožek
  • pyžamo
  • tričko a kraťasy na cvičení
  • svačinové papírové sáčky – 1 balení
  • nové děti donesou papírové kapesníky v krabičce – 1ks

Všechny osobní věci dětem podepište, aby nedocházelo k jejich záměně!

fotky na rajce.net

Školní rok 2021/2022 – db školka – album na Rajčeti (idnes.cz)