Nový školní rok 2019/2020

Vážení rodiče,

prázdniny jsou skoro za námi a je tu nový školní rok 2019/2020. Doufáme, že jste si letní dny pořádně užili, načerpali nové síly a děti jsou plné elánu a chuti setkávat se s novými zážitky. Jsme všichni rádi, že se opět uvidíme s dětmi a rodinami, které již známe, že se naše školka rozroste           o nové kamarády, se kterými si pomaloučku budeme zvykat na školkový způsob života bez maminek a tatínků. A co je našim cílem? Aby se děti ve školce cítily jako doma, aby se školka pro ně stala místem, kde se každý den něco zajímavého děje a kde mají své kamarády. Proto se budeme snažit vytvářet podmínky pro výchovu a vzdělávání takovým způsobem, aby pobyt dětí mimo rodinu byl pro ně časem příjemným a zároveň přínosným. Těšíme se také na spolupráci s rodiči, která nám částečně napomáhá s naplněním a obohacováním programu mateřské školy.

Kolektiv MŠ Opavská 8

CO  POTŘEBUJE  DÍTĚ  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY

– přezůvky s plnou patou / klasické papuče /

– pohodlné a praktické oblečení do třídy / tepláky, legíny, tričko /

– oblečení pro pobyt na zahradě / vložte do připraveného látkového pytlíku v šatnovém bloku dítěte /

– náhradní oblečení včetně spodního prádla

– pyžamo

– tričko a kraťasy na cvičení

– 1 x zásobník papírových kapesníků / v krabičce /

VŠECHNY  OSOBNÍ  VĚCI  DĚTEM  PODEPIŠTE  NEBO  OZNAČTE  TAK,  ABY  NEDOCHÁZELO       K  JEJICH  ZÁMĚNĚ !

DĚKUJEME