Nový školní rok 2017/2018

c321ced09a2d6841a0c83f297116b4e7

Vážení rodiče,

prázdniny utekly jako voda a všichni společně očekáváme nový školní rok 2017/2018. Doufáme, že to bude úspěšný rok, plný vzájemného respektu a spolupráce i společné radosti z dosažených pokroků Vašich dětí. Dětem přejeme šťastný a pohodový vstup do naší školky, aby pro ně byla bezpečným místem, kde prožijí spoustu krásných dnů, získají nové poznatky a zkušenosti. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí se neváhejte obrátit s důvěrou na nás. Věříme, že včasná, otevřená a oboustranná komunikace pomůže vyřešit všechny případné problémy.

Těšíme se na spolupráci!

Kolektiv MŠ Zábřeh

CO  POTŘEBUJE  DÍTĚ  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY :

• přezůvky s plnou patou /klasické dětské papuče/
  • pohodlné a praktické oblečení do třídy
  • oblečení pro pobyt na zahradě/vložte do připraveného pytlíku v šatnovém bloku dítěte/
  • náhradní oblečení včetně spodního prádla
  • pyžamo
  • tričko a kraťasy na cvičení v látkovém pytlíku
  • zubní kartáček, 1ks dětská zubní pasta
  • 2 ks zásobníků papírových kapesníků/v krabičce/

VŠECHNY  OSOBNÍ  VĚCI  DĚTEM  PODEPIŠTE  NEBO  OZNAČTE, ABY  NEDOCHÁZELO                    K  JEJICH  ZÁMĚNĚ !!

DĚKUJEME